5 Günde İngilizce | Kurumsal Programlar

Kurumsal Programlar

Dünya Çapında Profesyoneller, İngilizce verilen yetkinlik eğitimleri ile sizi uluslararası etkinlikte bir iş dünyasına taşıyor.

Kurumsal Müşterilerimiz için iki ana çözüm sunuyoruz.
Mevcut programlarımızı kurumsal talepler açısından inceleyelim.

1. Mevcut Alta İngilizce Programlarının uygulanması.
Alta programları sizlere; yenilikçi çözümleri ile şirketinizin çalışan gelişimi için en etkin sistemleri sunuyor. İlk adımda kurumsal ihtiyacınızı bir ön toplantı ile belirliyor ve sonrasında mevcut programlarımızı bir plan halinde sunuyoruz. Mevcut program yapımıza göz atmak isterseniz aşağıda kısa bir özet bulacaksınız.

a. İngilizce Lisan Gelişim Programları


Grup Lisan Gelişim Programları:
Şirketiniz çalışanları için bir ya da birden çok sayıda katılımcı için grup programlarımız hizmetinizde. 5 günde İngilizce Lisan Gelişim Programımız, bir katılımcınızın diğer şirketlerin aynı seviyelerdeki katılımcıları ile küçük sınıflarda gelişimini hızla tamamlamasını sağlayacak. Eğer katılımcı sayınız aynı lisan seviyesinde en az 7 katılımcı oluşturabiliyorsa bu sayede size özel sınıflar açılacaktır. Hatta bu programları gece otel konaklamalı olarak da planlayabilir ve program saatlerini sosyal gece etkinliklerine de taşıyabiliriz.

Bireysel Lisan Gelişim Programları:
Yöneticileriniz ya da özel ihtiyaç sahipleri için bire bir düzenlenen özel dersler ofis ya da ev ortamında kolaylıkla kurgulanabilir. Genel İngilizce lisan programlarının yanı sıra spesifik konular için de özel eğitmenler planlanabilmektedir. Birkaç örnek vermek gerekirse; uluslararası hukuk, sınavlar, bir toplantıya hazırlık, seyahat öncesi ya da aksan gelişim ihtiyaçları gibi.

b. İngilizce Yetkinlik Programları
Orta ve üst seviyelerde İngilizce'ye sahip çalışanlarınız için Dünya Çapında Profesyoneller serisini sunuyoruz. Dünya Çapında Profesyoneller (DÇP) serisi temel olarak İngilizce verilen Yetkinlik Programlarıdır. Mevcut programlarımız konusunda uzman ve lisanslı yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimizin pedagojik yetkinliklerinin yanı sıra, seminerlerini verdikleri uzmanlık alanlarındaki tecrübeleri de programların değerini yükseltir. DÇP programları ana ilke olarak, dünyadaki son gelişmeleri hızla ülkemiz iş dünyasına ilk ağızdan kazandırmayı hedefler. Bunun yanı sıra, katılımcılarımızın ilgili alanlardaki İngilizce kelime ve uygulama gelişimleri sağlanır. Açık programlar ile kazanılan yeni iş çevresi ve etkin network ise sosyal-iş alanındaki en etkili kazanımdır.


2. Kurumsal ihtiyaçlarınız için taleplerinize uygun çözümler.

Günümüzde bir çok kuruluş, sektörel ya da iç yapı dinamiğinden kaynaklanan, kuruma özel çözüm ihtiyaçları duyuyor. Bu ihtiyaçları, özellikle batı iş dünyasındaki gelişimler ile karşılamak ise, uygun eğitmen temini ve programların kurgulaması açısından, son derece zor ve pahalı bir ihtiyaç modeli yaratıyor. ALTA'nın bu özel ihtiyaçlara sunduğu esnek, etkin ve maliyet odaklı çözümleri sizinle tanıştırmak isteriz.

a.Yurtdışından gelen uzmanlarla seminer ve özel programlar:
Kurumunuz çalışanlarının gelişimindeki taleplerinize uygun olarak, dünyanın her etkin iş yöresinden uzman eğitmenler temin edebilmekteyiz. NewYork-WallStreet Yatırım Uzmanlığı kaynaklı bir program ya da Londra Telekom piyasasındaki son gelişim modelleri uygulamaları. Giyim ve Moda ürünleri pazarlamasında uzman bir eğitmen ihtiyacınız mı var, Milano tecrübeli bir eğitmene ne dersiniz? Ya da talebiniz halinde Rus piyasası tecrübeli bir hızlı tüketim malları pazarlama uzmanı ekibinize bir seminer verebilir.

b. Sektörel çözümler:
Yabancı uzmanlardan sektörünüze özel seminer programları, ALTA Eğitim tarafından tercihinize göre bir takvim ile düzenlenecektir. Örnek olarak, turizm ya da tıp alanındaki İngilizce gelişim ihtiyaçlarınız ya da medikal ürünler satışında uzmanlık gelişimi ihtiyacınız ALTA Eğitim'de rahatlıkla karşılanabilir.

c. Özel talepler:
Yetkinlik seminerleri veya Lisan Gelişim Programları için özel taleplerinize esnek çözümler ALTA tecrübesi ile uygulanabilmektedir. Yaratıcılığınıza katkıda bulunabilecek birkaç örnek vermek gerekirse, şirket çalışanlarınız için yabancı eğitmen eşliğinde bir haftalık Londra lisan gelişim seyahati. Ya da şirket bünyenizde bir aylık tam gün mesai yapabilecek bir İngilizce lisan eğitmeni, hatta yönetici adayları için kişisel gelişim koçu. Siz talebinizi belirtin, uygun kurgulama ile etkin programı ve yönetimini ALTA Eğitim üstlensin.