5 Günde İngilizce | Fiyat/Garanti

Fiyat/Garanti

5 Günde İngilizce; sadece yetişkinlerin (25 yaş üzeri) kabul edildiği, beş tam gün 09:00 -18.00 saatleri arasında uygulanan, sıfır, başlangıç, orta ya da üst İngilizce seviyelerine göre iş ingilizcesi formatında hazırlanan lisan gelişim eğitimleridir. UNESCO ve Münih Ünversitesi (LMU) tarafından onaylı program, ülkemizde 15 yıldır sadece Alta Eğitim A.Ş. tarafından marka tescilli olarak sunulmaktadır. Program bedeli ayda 241.- TL taksitle ya da peşin ödemelerde indirimli olarak ödenebilir. Diğer fiyat seçenekleri ve kampanyalar için hemen 444 54 86 (444 5 GÜN)’ü arayın ya da yukarıdaki beni ara bölümünü doldurun. Haftaya ingilizce konuşmaya başlayın!

Para İade Garantisi;
Alta Eğitim dünyada benzeri olmayan bir kampanya'ya imza atıyor; eğitimlerimizin 15 yıldır kanıtlanmış başarılarına duyduğumuz güven ve 10.000 katılımcımızın memnuniyeti ile %100 para iade garantisi sunuyoruz. İki adet 5 Günde İngilizce eğitimi ile katılacağınız TOEFL sınavlarında konuşma (speaking) bölümünde, 10 puan veya üzeri seviye artış garantisi sunuyoruz. (TOEFL sınav sonuçlarında maksimum konuşma puanı 30 dur).
TOEFL sözlü sınav sonuçları 0-30 arasındadır. (0 minimum, 30 maksimum skordur). İki adet 5 Günde İngilizce eğitiminiz sonucunda (ilk eğitimden 1-90 gün öncesi ve ikinci eğitimden 1-30 gün sonrasında sınavlara girilmesi ile) 10 puan veya üzeri artış sağlanmadığı takdirde; eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir. (İkinci sınavda, ilk sınavdan daha düşük Speaking puanı alınması garanti harici tutulacaktır.)