5 Günde İngilizce | Fiyat/Garanti

Fiyat/Garanti

5 Günde İngilizce; sadece yetişkinlerin (25 yaş üzeri) kabul edildiği, beş tam gün 09:00 -18.00 saatleri arasında uygulanan, sıfır, başlangıç, orta ya da üst İngilizce seviyelerine göre iş ingilizcesi formatında hazırlanan lisan gelişim eğitimleridir. UNESCO ve Münih Ünversitesi (LMU) tarafından onaylı program, ülkemizde 18 yıldır sadece Alta Eğitim A.Ş. tarafından marka tescilli olarak sunulmaktadır. Program bedeli ayda 248.- TL taksitle ya da peşin ödemelerde indirimli olarak ödenebilir. Diğer fiyat seçenekleri ve kampanyalar için hemen 444 54 86 (444 5 GÜN)’ü arayın ya da yukarıdaki beni ara bölümünü doldurun. Haftaya ingilizce konuşmaya başlayın!

Para İade Garantisi;
Dünyada hiç bir eğitim kurumu (nedense) eğitimleri için para iade garantisi vermiyor.
Alta ise İngilizce eğitiminde en üst seviye olan "İngilizce konuşabilme" başarısını hem de her seviye için (sıfır dahil)  "5 günde bir kur artış garantisi" ile sunuyor.
Avrupa dil birliği standartı olan A1-A2-B1-B2-C1-C2 ile 6 kur üzerinden 5 günde İngilizce konuşabilme sonuç garantimiz her katılımcımız için standart bir hak.
Eğitimlerimizin 18 yıldır kanıtlanmış başarılarına duyduğumuz güven ve 10.000 katılımcımızın %99 memnuniyeti ile  %100 para iade garantisimiz uluslararası TOEFL konuşma standardında her seviye için sunuluyor. Her ay bir çok farklı merkezde açılan TOEFL sınavlarında ayrı skor olarak belirilen "İngilizce konuşma"(Speaking) bölümünde "5 günde bir kur veya üzeri seviye artışı" garantimiz standart.
Garanti İçeriği; TOEFL İngilizce sözlü sınav sonuçları 0-30 arasında puanlanır; 0 minimum, 30 maksimum puandır. Alta Eğitim kurumlarında 5 tam gün ingilizce eğitimini eksiksiz ve eğitim kurallarına uygun olarak tamamlamış olan her katılımcımızın ilk eğitiminden 1-90 gün öncesi ve 1-30 gün sonrasındaki tarih aralığında katılacakları TOEFL sınavlarında, konuşma skorları bölümünde (örnek görsel aşağıda verilmiştir) 1 kur yani 30 puan üzerinden 5 puan veya üzeri artış sağlayamaması halinde; ilgili 5 günlük eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir. İkinci sınavda, ilk sınavdan daha düşük İngilizce konuşma Speaking puanı alınması durumunda ise bu garanti geçerli olamayacaktır. İş bu garanti detayı ilgili eğitim katılımcı sözleşmelerinde de yazılıdır.