5 Günde İngilizce | Fiyat/Garanti

Fiyat/Garanti

5 Günde İngilizce sadece yetişkinlerin (25 yaş üzeri) kabul edildiği, beş tam gün 09:00 -18.00 saatleri arasında uygulanan, sıfır, başlangıç, orta ya da üst İngilizce seviyelerine göre iş ingilizcesi formatında hazırlanan lisan gelişim eğitimleridir. UNESCO ve Münih Ünversitesi (LMU) tarafından onaylı program, ülkemizde 18 yıldır sadece Alta Eğitim A.Ş. tarafından marka tescilli olarak sunulmaktadır. 5 tam günde 1 kur artış garantili eğitim bedeli ayda 288.- TL taksitle ya da peşin ödemelerde indirimli olarak ödenebilir. Diğer fiyat seçenekleri ve kampanyalar için hemen 444 54 86 (444 5 GÜN)’ü arayın ya da yukarıdaki beni ara bölümünü doldurun. Haftaya ingilizce konuşmaya başlayın!

Para İade Garantisi;
Dünyada hiç bir eğitim kurumu (nedense) eğitimleri için para iade garantisi vermiyor.
Alta ise İngilizce eğitiminde en üst seviye olan "İngilizce konuşabilme" başarısını hem de her seviye için (sıfır dahil)  "5 günde bir kur artış garantisi" ile sunuyor.
Avrupa dil birliği standartı olan A1-A2-B1-B2-C1-C2 ile 6 kur üzerinden 5 günde İngilizce konuşabilme sonuç garantimiz her katılımcımız için standart bir hak.
Eğitimlerimizin 18 yıldır kanıtlanmış başarılarına duyduğumuz güven ve 15.000 katılımcımızın %99 memnuniyeti ile  %100 para iade garantisimiz uluslararası TOEFL konuşma standardında her seviye için sunuluyor. Her ay bir çok farklı merkezde açılan TOEFL sınavlarında ayrı skor olarak belirilen "İngilizce konuşma"(Speaking) bölümünde "5 günde bir kur veya üzeri seviye artışı" garantimiz standart.
Garanti İçeriği; TOEFL İngilizce sözlü sınav sonuçları 0-30 arasında puanlanır; 0 minimum, 30 maksimum puandır. Alta Eğitim kurumlarında 5 tam gün ingilizce eğitimini eksiksiz ve eğitim kurallarına uygun olarak tamamlamış olan her katılımcımızın ilk eğitiminden 1-90 gün öncesi ve 1-30 gün sonrasındaki tarih aralığında katılacakları TOEFL sınavlarında, konuşma skorları bölümünde (örnek görsel aşağıda verilmiştir) 1 kur yani 30 puan üzerinden 5 puan veya üzeri artış sağlayamaması halinde; ilgili 5 günlük eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir. İkinci sınavda, ilk sınavdan daha düşük İngilizce konuşma Speaking puanı alınması durumunda ise bu garanti geçerli olamayacaktır. İş bu garanti detayı ilgili eğitim katılımcı sözleşmelerinde de yazılıdır. 


 

İş ingilizcesi kursları business english kurs arayışlarınız için en tercih edilen hızlı konuşma garantisi sunan iş İngilizcesi Business English 5 Günde ingilizce programı Alta Eğitim 5 Günde İngilzce kursu olarak 15.000 katılımcı ile refere edilir.

İş ingilizcesi öğrenmek amacı ile İngilizce kursları geniş bir profil sunar. İş İngilizcesi ise özel bir içerik eğitim gerektirir. Hızlandırılmış İngilizce kursu, hızlı ingilizce eğitimi özel programlanması gereken bir İngilizce eğitim içeriğidir. Hemen İngilizce gelişimi sağlamak artık iş dünyasının temel ihtiyacı. İngilizce kursları arasında bu gerekleri sağlayan tek eğitim kurumu olan 5 günde ingilizce eğitimi MEB özel onayı ile 17 yıldır hizmet veriyor. İş ingilizcesi öğrenme ihtiyacınız için planlama yaparken %100 para iadesi sunan tek İngilizce kursu Alta’yı hemen arayın.

https://www.star.com.tr/yasam/ingilizce-ogrenmenin-en-kisa-yolu-haber-807569/

http://www.hurriyet.com.tr/egitim/bes-gunde-ingilizce-olur-mu-9024330

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/metiner-sezer/486137.aspx 

İş ingilizcesi kursları İstanbul yada tüm Türkiye seçimleri için en iyi iş ingilizcesi kursunu arayın 444 54 86