5 Günde İngilizce | Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

5 Günde İngilizce Gizlilik Politikası

5 Günde İngilizce, bizimle paylaştığınız kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin gizliliğinin korunmasına yürekten inanmaktadır. Kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında size bilgi vermenin ve bu bilgilerin kullanım şekli konusunda seçenekler sunmanın da önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, bu Gizlilik Politikası'nı dikkatlice okumanızı rica ediyoruz. İnternet sitemizdeki Gizlilik politikanızı okudum kutucuğunun onaylamış hali ile kiisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanız halinde onaylamış ve aşağıdaki şartları kabul etmiş olacaksınız. 

Bu Gizlilik Politikası'nın Kapsamı

Genel olarak bu Gizlilik Politikası, Alta eğitim A.Ş.  tarafından toplanan ve kullanılan tüm tüketici bilgileri için geçerlidir. Bu bilgiler,Alta eğitim A.Ş. 'nin sahibi olduğu ve ticari amaçlı olarak kullanılan web sitelerinde toplanan bilgileri ya da yan kuruluşlarının ticari amaçla offline olarak topladığı kişisel bilgileri içerir. 

Kişisel bilgilerinizi 5 Günde İngilizce ile paylaşma nedenleri

Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız, size bir dizi fırsat sunabilmemize olanak tanır. Bilgilerinizi paylaşmanız ayrıca daha iyi ürünler geliştirmek için pazar araştırmaları gerçekleştirmemize, müşterilerimize daha duyarlı hizmet vermemize ve web sitelerimizi iyileştirmemize imkan tanıyacaktır.
Alta eğitim A.Ş.  internet sitesine bilgi vererek; bir kayıt formu doldurmak, bir ürün siparişi vermek, bir yarışmaya katılmak, yaptığınız bir alışverişi kaydetmek, bir promosyona katılmak ya da bir haber bültenine abone olmak gibi çeşitli online yollarla bilgilerinizi bizimle paylaşmayı seçebilirsiniz. 

Alta eğitim A.Ş.  kişisel bilgileriniziAlta eğitim A.Ş.  dışındaki üçüncü şahıslardan da dinebilir. Bu, müşterisi olduğunuz bir şirketin satın alınması ya da kişisel bilgilerinizin ortak şirketlerimizden biri tarafından açıklanması şeklinde olabilir. Eğer bizzat vermediğiniz kişisel bilgilerinizin tarafımızca kullanılmasını istemiyorsanız, bilgi@5gundeingilizce.com adresinden bizimle temasa geçip bunu bildirebilirsiniz.

Bilgilerin paylaşılması

Size daha iyi hizmet edebilmek için sizi daha yakından tanımak isteriz. Yine de bu tarz hizmet isteyip istememek size kalmış bir şeydir. Bilmeniz gerekir ki, kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizAlta eğitim A. şirketine ileterek faydalı olabilecek  ürünlerimiz ya da özel fırsatlar hakkında sizinle iletişim kurulabilir. Alta eğitim A.Ş'ye ilettiğiniz kişisel bilgileriniz ile Alta eğitim A.Ş satış, pazarlama yada benzeri etkinllikler için sizinle irtibata geçecektir yada geçeblir. Bu bilgileriniz ile sizinle irtibat kurulmasını istemediğiniz durumlarda bunu Alta eğitim A.Ş ye bilgi@5gundeingilizce.com adresinden temasa geçip bildirebilirsiniz. 

Eğer kişiye özel fırsatların ya da bilgilerin tarafınıza gönderilmesini istemiyorsanız, bilgi@5gundeingilizce.com adresinden bizimle temasa geçip bunu bildirebilirsiniz.

Alta eğitim A.Ş.  yalnızca aşağıdaki durumlarda bilgileriniziAlta eğitim A.Ş. dışındaki üçüncü şahıslarla paylaşacaktır:

- Bazı zamanlarAlta eğitim A.Ş., başka şirketlerle ortaklaşa pazarlama çalışmaları sırasında size bir ürün satabilir ya da bir hizmet sunabilir.
- Bu gibi durumlarda kişisel bilgileriniz ortak şirketlerle paylaşılır.
- Bu ortak şirketlerin çoğunlukla kişisel bilgilerinizi kullanış biçimlerini düzenleyen kendi gizlilik politikaları olduğunu unutmayınız.
- Bu gizlilik politikaları bazenAlta eğitim A.Ş. Gizlilik Politikası'yla farklılıklar gösterir.
- Alta eğitim A.Ş. bazen yaptığınız alım veya alım talebi işlemlerinde ya da bilgilerinizin işlenmesinde başka şirketlerden yararlanır.
- Alta eğitim A.Ş. bu şirketlere, kişisel bilgilerinizi yeterli biçimde koruma ve söz konusu bilgileriAlta eğitim A.Ş. tarafından izin verilmeyen amaçlar için kullanmama şartı getirir.
- Alta eğitim A.Ş. kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi ancak yasa ile zorunlu kılındığı hallerde yayınlayacaktır. Alta eğitim A.Ş. , kişisel bilgilerinizi başka üçüncü şahıslara, kendi amaçları için kullanmalarına olanak verecek şekilde satmayacak ve sağlamayacaktır.
Alta eğitim A.Ş., sipariş işlemleri, fatura işlemleri ya da sahtekarlığı önleme veya sahtekarlıkla mücadele etme amaçlarıyla gerekli olduğu haller dışında, verdiğiniz mali bilgileri (kredi kartı bilgileri gibi) başkalarıyla paylaşmayacaktır.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması

Bize emanet ettiğiniz bilgileri koruma konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız.Alta eğitim A.Ş.  Web Siteleri genel itibariyle 18 yaşın altındaki çocukları hedeflememekle birlikte, 18 yaşın altındaki çocuklardan bilgi vermelerini istememektedir. 
Ebeveynlere çocuklarının online aktivitelerinin denetlenmesinde aktif bir rol üstlenmelerini kuvvetle tavsiye ederiz.

İrtibat

Bizimle bu irtibat formunu doldurarak yada bilgi@5gundeingilizce.com adresinden bizimle temasa geçip bağlantı kurabilirsiniz. Bu şekilde:
- Gizlilik politikamıza ilişkin sorular sorabilirsiniz;
- Kişisel bilgilerinizin bir kopyasını isteyebilir, ya da kişisel bilgilerinizi değiştirebilir veya silebilirsiniz;
-Alta eğitim A.Ş'den artık size özel fırsatlar veya bilgiler göndermemesini isteyebilirsiniz.