5 Günde İngilizce | İnan(a)mıyorum

İnan(a)mıyorum

Bize en sık sorulan bir soru "5 günde ingilizce nasıl olabilir? İnan(a)mıyorum!"dur.

Oysa bize göre asıl "şaşırtıcı" olan "Aylarca, yıllarca hatta bin* saat çalışıp da milyonlarca kişinin İngilizce konuşamamasıdır." (*Ülkemizde standart okul müfredatında eğitilmiş, üniversite mezunu bir kişi bin saatin üzerinde İngilizce ders almaktadır ve sonucunda bu durumdaki milyonlarca kişi hiç İngilizce konuşamaz?!)

Yani yabancı dil eğitimi, genellikle hayal kırıklığı ile sonuçlanan bir süreç olarak bilinir. Uzun zaman ve azımsanmayacak miktarda paralar harcanır ama yine de istenilen sonuca ulaşılamaz. Bunun örneklerini sıkça duyarsınız, hatta yaşarsınız.

Peki hiç merak ettiniz mi; "Neden böyledir?". Yıllarca bin saate yakın dil eğitimi almış bir lise ya da üniversite mezunu veya aylarca kursa gitmiş bir kişi, İngilizce bilmiyorsa, konuşamıyorsa ve bu durum milyonlarca kişi için geçerli ise milyonlarca kişi mi hatalıdır, yoksa ortada "başka bir hata" mı vardır?

"Hata"; "Yanlış Sistem" olmasın?

Lütfen siz; 5 Günde İngilizce'ye şaşırmadan ve diğer yandan yıllardır İngilizce öğrenememiş olduğu için kendinizi ya da milyonlarca kişiyi suçlamadan önce "Doğru Sistem"i araştırın!

Yeni öğrenim teknolojileri ile donanmış, sonuç odaklı, güvenilir, bilimsel; UNESCO ve Almanya'nın en büyük üniversitesi (Münih LMU Üniversitesi) onaylı 5 günde konuşma garantisi veren programımızı inceleyin.

Katılımcı referanslarını çok iyi okuyun, üst düzey yönetici ve politikacı ağırlıklı bu referansları, arayın, onlarla konuşun. Bize el yazıları ile doldurulmuş imzalı orjinal anketlerini sorun. Sizi başarısız bir sistem ile hazır bir sınıfa yerleştiren değil; size özel hedef, içerik, program ve grup kurgulayan; yani size özel bir program planlayan "Yeni ve Doğru Sistem"i araştırın.

Ancak dikkat edin! Alta Eğitim A.Ş., 5 Günde İngilizce sisteminin Türkiye'deki tek uygulayıcısı ve tescilli sahibidir. Taklitlerinden sakının ve mutlaka marka tescil belgesini talep edin. Şirket isminin Alta Eğitim A.Ş. olmasına dikkat edin.

Kendinize sadece 5 gün ayırmanın ve hemen sonuç almanın, hayatınız boyunca faydasını sağlamanın kararını kendiniz için kolaylıkla alacaksınız. Hayat akışınızı geliştirmek için şimdi tek yapmanız gereken yukarıdaki Beni Ara formunu doldurarak yada bilgi@5gundeingilizce.com adresine e-posta göndererek, dil uzmanımızın sizinle hemen irtibata geçmesini sağlamak. Sonrası size en hızlı garantili ve kesin sonucu verecek hayat fırsatınız olacak.