5 Günde İngilizce | İnan(a)mıyorum

İnan(a)mıyorum

Bize en sık sorulan bir soru "5 günde ingilizce nasıl olabilir? İnan(a)mıyorum!"dur.

Oysa bize göre asıl "şaşırtıcı" olan "Aylarca, yıllarca hatta bin* saat çalışıp da milyonlarca kişinin İngilizce konuşamamasıdır." (*Ülkemizde standart okul müfredatında eğitilmiş, üniversite mezunu bir kişi bin saatin üzerinde İngilizce ders almaktadır ve sonucunda bu durumdaki milyonlarca kişi hiç İngilizce konuşamaz?!)

Yani yabancı dil eğitimi, genellikle hayal kırıklığı ile sonuçlanan bir süreç olarak bilinir. Uzun zaman ve azımsanmayacak miktarda paralar harcanır ama yine de istenilen sonuca ulaşılamaz. Bunun örneklerini sıkça duyarsınız, hatta yaşarsınız.

Peki hiç merak ettiniz mi; "Neden böyledir?". Yıllarca bin saate yakın dil eğitimi almış bir lise ya da üniversite mezunu veya aylarca kursa gitmiş bir kişi, İngilizce bilmiyorsa, konuşamıyorsa ve bu durum milyonlarca kişi için geçerli ise milyonlarca kişi mi hatalıdır, yoksa ortada "başka bir hata" mı vardır?

"Hata"; "Yanlış Sistem" olmasın?

Yetişkinler için sosyal ihtiyaçlar yada iş ingilizce kursları geniş bir profil sunar. İş İngilizcesi ise özel bir içerik eğitim gerektirir. Hızlandırılmış İngilizce eğitimi özel programlanması gereken bir İngilizce eğitim içeriğidir. Hemen İngilizce gelişimi sağlamak artık iş dünyasının temel ihtiyacı. İngilizce kursları arasında bu gerekleri sağlayan tek eğitim kurumu olan 5 günde ingilizce eğitimi MEB özel onayı ile 21 yıldır hizmet veriyor. İngilizce öğrenme ihtiyacınız için planlama yaparken %100 para iadesi sunan tek İngilizce kursu Alta’yı hemen arayın.

 

Hızlı iş ingilizcesi aktif business english öğrenmenin en kısa yolu!

İş İngilizcesi Business English 5 Günde ingilizce programı "sadece yetişkinlere hizmet veriyor". Katılımcı yaş gruplarımız 30 ila 50 yaş arasında değişiyor...

İş ingilizcesi öğrenmek amacı ile İngilizce kursları geniş bir profil sunar. İş İngilizcesi ise özel bir içerik eğitim gerektirir. Hızlandırılmış İngilizce eğitimi özel programlanması gereken bir İngilizce eğitim içeriğidir. Hemen İngilizce gelişimi sağlamak artık iş dünyasının temel ihtiyacı. İngilizce kursları arasında bu gerekleri sağlayan tek eğitim kurumu olan 5 günde ingilizce eğitimi MEB özel onayı ile 17 yıldır hizmet veriyor. İngilizce öğrenme ihtiyacınız için planlama yaparken %100 para iadesi sunan tek İngilizce kursu Alta’yı hemen arayın.

 

en iyi iş ingilizcesi ve en etkin iş ingilizcesi kursları içerisinde en başarılı iş ingilizcesi eğitimi ile iş İngilizcesi öğrenmenin en kısa yolu!

 

Alta Eğitim iş ingilizcesi business english programlarını sadece yetişkinlere açık eğitimler ile sunuyor. 

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2013/01/20/alta-egitim-4-bin-kisiye-5-gunde-ingilizce-ogretti

https://www.star.com.tr/yasam/ingilizce-ogrenmenin-en-kisa-yolu-haber-807569/

 

İş ingilizcesi Ekonomi business english için eğitimler https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2010/09/05/unlulere_5_gunde_ingilizce_ogretti

 

İş ingilzicesi kursları İstanbul yada tüm Türkiye seçimleri için en iyi iş ingilizcesi kursunu arayın 444 54 86

http://www.hurriyet.com.tr/egitim/bes-gunde-ingilizce-olur-mu-9024330

iş ingilzicesi için kurslar  

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/metiner-sezer/486137.aspx

 

https://www.haberturk.com/ekonomi/makro-ekonomi/haber/63024-casus-teknikleriyle-5-gunde-ingilizce

http://www.patronlardunyasi.com/haber/Casus-programiyla-5-gunde-Ingilizce/34448

https://www.yelp.com/biz/alta-e%C4%9Fitim-dan%C4%B1%C5%9Fmanl%C4%B1k-istanbul-2

https://eksisozluk.com/5-gunde-ingilizce--1904925

 

Bu programlar arasında İş İngilizce Programı"nın daha öne çıktığını söylemek sanırız yanlış olmaz. Çünkü Türkiye’deki birçok işadamı, politikacı ve sanatçıların yanında büyük şirketler de "5 Günde İngilizce Programı"nı tercih ediyor.

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2013/01/20/alta-egitim-4-bin-kisiye-5-gunde-ingilizce-ogretti

Kişiye Özel Teknikler...

İş İngilizce programında her birey için yarı metot geliştiriliyor ve bu metotlar uygulanıyor. "5 Günde İngilizce Programı"na katıldıktan sonra İngilizce öğrenmek garanti, ki bu garanti de programın Türkiye uygulayıcısı olan Alta Eğitim tarafından veriliyor.

https://www.instagram.com/5gundeingilizce.alta/

Çalışma hayatında iş ingilizcesi için sıkça kullanılan İngilizce kelime ve kalıpları öğrenin. İş İngilizcesi akıcılık hakimiyetinizi arttırın, rahat ve özgüvenli konuşun. Business english ayırımını netleştirin. Kişiye Özel Eğitim iş ingilizcesi için temel açılımlar sağlar. Kurslar İş İngilizcesi, business english, Mülakat İngilizcesi, iş ingilzcesi giriş, iş ingilizcesi kelim ler vocabulary Sunum İngilizcesi, HR English, Sosyal İngilizce.


Lütfen siz; 5 Günde İngilizce'ye şaşırmadan ve diğer yandan yıllardır İngilizce öğrenememiş olduğu için kendinizi ya da milyonlarca kişiyi suçlamadan önce "Doğru Sistem"i araştırın!

Yeni öğrenim teknolojileri ile donanmış, sonuç odaklı, güvenilir, bilimsel; UNESCO ve Almanya'nın en büyük üniversitesi (Münih LMU Üniversitesi) onaylı 5 günde konuşma garantisi veren programımızı inceleyin.

Katılımcı referanslarını çok iyi okuyun, üst düzey yönetici ve politikacı ağırlıklı bu referansları, arayın, onlarla konuşun. Bize el yazıları ile doldurulmuş imzalı orjinal anketlerini sorun. Sizi başarısız bir sistem ile hazır bir sınıfa yerleştiren değil; size özel hedef, içerik, program ve grup kurgulayan; yani size özel bir program planlayan "Yeni ve Doğru Sistem"i araştırın.

Ancak dikkat edin! Alta Eğitim A.Ş., 5 Günde İngilizce sisteminin Türkiye'deki tek uygulayıcısı ve tescilli sahibidir. Taklitlerinden sakının ve mutlaka marka tescil belgesini talep edin. Şirket isminin Alta Eğitim A.Ş. olmasına dikkat edin.

Kendinize sadece 5 gün ayırmanın ve hemen sonuç almanın, hayatınız boyunca faydasını sağlamanın kararını kendiniz için kolaylıkla alacaksınız. Hayat akışınızı geliştirmek için şimdi tek yapmanız gereken yukarıdaki Beni Ara formunu doldurarak yada bilgi@5gundeingilizce.com adresine e-posta göndererek, dil uzmanımızın sizinle hemen irtibata geçmesini sağlamak. Sonrası size en hızlı garantili ve kesin sonucu verecek hayat fırsatınız olacak.